понедельник, 17 декабря 2012 г.

        15 грудня п.р. ми зібралися, щоб провести заключний етап конкурсу "Фестиваль дитячого читання", визначити його переможців. Для участі  у цьому конкурсі до нас приїхали  22 кращі читачі з 12 районів Одеської області у супроводі керівників дитячим читанням (у тому році - 19 учасників). Фестиваль відкрила директор бібліотеки Тетяна Андріївна Палій, поздоровивши усіх присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами, а також представивши жюрі, до складу якого входив громадський діяч, письменник та атаман Олег Йосипович Дрямін та представники районів області. На свято також завітала Снігуронька, Пірат та Королева книги.  Вони провели для учасників вікорину, в якій визначено трьох переможців, це:
- Варченко Аліна (смт.Овідіополь);
- Лебедько Ірина (м. Ананьїв);
- Рябченко Дмитро (м. Арциз).
 Вони отримали книжкові подарунки. Крім того,  визначено переможця костюмованого конкурсу літературних героїв. Ним виявився учень з Котовського району Голуб Петро,  гарно представивши та захистивши свого літературного героя з твору "Барон Мюнхгаузен".  
Після проведення вікторини ми вручили подарунки усім присутнім дітям від молодого одеського письменника Андрія Павловича Перчика.
По закінченню фестивалю усіх учнів ми запросили до Одеського Національного театру опери та балету на виставу "Білосніжка і сім гномів". 
Комментариев нет: